Strony internetowe w b2c a b2b –Jaka jest między nimi różnica? – SukcesStudio.pl przedstawia- FILM

Strony internetowe w b2c a b2b – jaka jest między nimi różnica

Strony internetowe w b2c a b2b – Jaka jest między nimi różnica? Te główne różnice postaram się pokazać Ci właśnie w tym filmie.

Wiele osób zupełnie nie rozróżnia sprzedaży, a więc komunikatów marketingowych i sprzedażowych jakie są dla B2B, a B2C – a to jednak podstawy skutecznej sprzedaży. Wciąż w Polsce jest mało specjalistów TYLKO od B2B, a także od robienia stron internetowych dla tego typu odbiorców.

Bez wiedzy jaka jest różnica trudno jednak robić dobre reklamy czy też strony internetowe. Stąd właśnie ten film, to przede wszystkim wprowadzenie do tematyki.

Film –Strony internetowe w b2c a b2b –Jaka jest między nimi różnica? – SukcesStudio.pl przedstawia – przede wszystkim możesz zobaczyć w serwisie YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=9ecsLpU7_TY lub też bezpośrednio tutaj na stronie poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]