Pigułka IT contentu

Pigułka IT contentu to porady informatyczne prostym językiem. Na co dzień jako informatyk korzystam z wielu programików, narzędzi ułatwiających mi życie. W krótkich filmikach pokazuję takie narzędzia i to jak z nich korzystać.

Pigułka IT contentu – od czego się zaczęło

Jak zwykle pojawił się w moim życiu przypadek. Nie ukrywam, że narzędzia informatyczne które pokazuje w filmikach sam używam. Namawiam do tego też moich klientów. To oni są głównymi odbiorcami moich filmików. Pomyślałem że zamiast komuś tłumaczyć jak skorzystać z danego programu po prostu podsyłam mu swój filmik. Dzięki niemu będzie wiedział jak to działa. Kawałek historii mojego życia, oraz to dlaczego informatyk nie wie wszystkiego wyjaśniłem tez w pierwszym moim filmie – od tego momentu możesz zobaczyć to tutaj:

Przede wszystkim jednak też zauważyłem, że często muszę wyjaśniać wiele rzeczy by kogoś przekonać do korzystania z danego narzędzia. Tworząc treściwe filmy mam okazję jednocześnie pokazać dany program większej liczbie osób.

Pigułka IT contentu - Serwis Online
Pigułka IT contentu – Serwis Online

Pigułka IT contentu – rozwinięcie

Na razie mam w planach stworzenie jeszcze sporej liczby odcinków. Jak widać po numeracji założyłem że podzielę te filmiki nawet na sezony 😉 Czy to mi wyjdzie? Czy to ma sens – zobaczymy. Obecnie pracuje nad kolejnymi filmikami, zbieram materiały które mam zamiar w nich wykorzystać.

Pigułka IT contentu – Q&A

Co mam zrobić jak chce wiedzieć więcej?

Napisz proszę do mnie – jeżeli nie pomogę doraźnie – może przygotuje film który twój problem wyjaśni.

Chciałbym / chciałabym omówienie programu / narzędzia na którego temat nie zrobiłeś jeszcze filmu. Czy możesz zrobić taki film?

Przede wszystkim jeżeli uznam aplikację / program za ciekawy – chętnie zrobię o tym film. Dlatego warto do mnie napisać.

Czy jest możliwość uzyskania szybkiej pomocy? Nie czekając na powstanie kolejnego filmu?

Tak jak najbardziej. Przede wszystkim poprzez kontakt ze mną. Można też skorzystać z usługi informatyk online: https://sukcesstudio.pl/servicedesk-pomoc-zdalna-it/

Informatyk online 🚑 🆘 🚑🇵🇱 💻

Jeżeli potrzebujesz pomocy informatyka online zapraszam na moją stronę: https://sukcesstudio.pl/servicedesk-p…​ Moim klientom proponuje optymalne rozwiązania.

Jednak, żebyśmy się dobrze rozumieli – jestem filantropem z charakteru i chętnie podejmuje się pracy charytatywnej – jednak nie przy tej pracy 😉

Informatyk Online - Pigułka IT contentu
Informatyk Online – Pigułka IT contentu

Pigułka IT contentu na YouTube

Warto obejrzeć film na temat bezpieczeństwa i haseł: pITc-S01E01 jak tworzyć hasła – https://youtu.be/1fuKhpVx5Io​​​ w tym filmie wyjaśniam też dlaczego zdecydowałem się robić takie filmiki.

Jak założyć konto Google z poziomu komputera pokazuje w filmie: pITc-S01E02 Jak założyć konto Google – https://youtu.be/wolLRvjnE1g​​​

pITc-S01E03-Jak wysłać maila z … Gmaila https://youtu.be/DLv5hYsFHDg​​ 7 zasad pisania e-maila- Savoir-vivre jak pisać poprawnie – https://youtu.be/vaolQsknJKc​

Praca online - pomoc online
Praca online – pomoc online

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]

Dodaj komentarz