Już ponad 100 filmów na kanale SukcesStudio

Na kanale YouTube SukcesStudio jest już ponad setka filmów o tematyce biznesowej, sprzedażowej, finansowej, rozwojowej, informatycznej etc. Wszystkie w tematyce około biznesowej, dla mini i mikroprzedsiębiorstw.

Jak powstał kanał SukcesStudio na YouTube?

Po kilku miesiącach „układania w głowie” postanowiłem rozpocząć działalność na kanale SukcesStudio. Wcześnie rozpocząłem nagrywać filmiki na kanał bardziej zajmujący się fotografią – Maciek Z fotografLublinCOM https://www.youtube.com/channel/UCryx4hlL2aUBeTSPGooeRvA gdzie zrobiłem zakładkę dla tematyki biznesowej: https://www.youtube.com/watch?v=kbNIEbJy5Ic&list=PLIQvYI_cWcnBMuaH1OimKEy822foCaSqd , ale tam ilość tematów jakimi chciałem się zająć po prostu była przytłaczająca ten kanał. Po drugie dowiedziałem się, że YouTube woli spójne tematycznie kanały, a nie miszmasz więc … zostało uruchomić nowy kanał.

Jak powstał kanał SukcesStudio na YouTube?
Jak powstał kanał SukcesStudio na YouTube?

Ojciec chrzestny

Nie będę ukrywał, że do powstania kanału zainspirował mnie Marcin Osman który – można to powiedzieć został nieświadomie ojcem chrzestnym tego kanału. To on zachęcił mnie do nagrywania. Coraz więcej. Coraz lepiej.

Marcin Osman był dla mnie przykładem, że można to zrobić. Filmy bardzo przydają mi się w przypadku kontaktów z klientami. Zamiast kolejnemu klientowi tłumaczyć pewne kwestie, zapraszam go do obejrzenia stosownego filmiku na dany temat. W ten sposób raz nagrany materiał służy wielu osobom, a ja nie muszę powtarzać kolejnej osobie tych samych kwestii.

Jak powstał kanał SukcesStudio na YouTube?
Jak powstał kanał SukcesStudio na YouTube?

Rozwój kanału SukcesStudio

Po części traktuje kanał SukcesStudio jako pewnego rodzaju eksperyment marketingowy. Całe życie do wielu rzeczy podchodziłem w ten sposób , że najpierw sam się uczę, a jak wiem już że umiem to – sprzedaje daną wiedzę lub jako usługę innym.

Tak samo jest w tym wypadku.

To, że opanowałem produkcję filmików wiem, że to potrafię zrobić. Teraz mogę już świadczyć usługę przygotowywania takich materiałów dla innych.

Sam kanał – cóż mam jeszcze sporo pomysłów które pewnie wdrożę. W ciągu kilku miesięcy dokonałem rzeczy wielkiej – przy minimalnym nakładzie finansowym uruchomiłem kanał na YouTube nagrałem ponad setkę filmików. To daje mi podstawy do tego by wdrożyć się w temat produkcji, przygotowania. Wiedza jest bezcenna.

Zapraszam do obejrzenia odcinka specjalnego, w którym pokazuje też trochę moich wpadek przy produkcji. Zobacz – myślę że warto:

Dodaj komentarz