Już ponad 100 filmów na kanale SukcesStudio

Na kanale YouTube SukcesStudio jest już ponad setka filmów o tematyce biznesowej, sprzedażowej, finansowej, rozwojowej, informatycznej etc. Wszystkie w tematyce około biznesowej, dla mini i mikroprzedsiębiorstw.

Jak powstał kanał SukcesStudio na YouTube?

Po kilku miesiącach „układania w głowie” postanowiłem rozpocząć działalność na kanale SukcesStudio. Wcześnie rozpocząłem nagrywać filmiki na kanał bardziej zajmujący się fotografią – Maciek Z fotografLublinCOM https://www.youtube.com/channel/UCryx4hlL2aUBeTSPGooeRvA gdzie zrobiłem zakładkę dla tematyki biznesowej: https://www.youtube.com/watch?v=kbNIEbJy5Ic&list=PLIQvYI_cWcnBMuaH1OimKEy822foCaSqd , ale tam ilość tematów jakimi chciałem się zająć po prostu była przytłaczająca ten kanał. Po drugie dowiedziałem się, że YouTube woli spójne tematycznie kanały, a nie miszmasz więc … zostało uruchomić nowy kanał.

Jak powstał kanał SukcesStudio na YouTube?
Jak powstał kanał SukcesStudio na YouTube?

Ojciec chrzestny

Nie będę ukrywał, że do powstania kanału zainspirował mnie Marcin Osman który – można to powiedzieć został nieświadomie ojcem chrzestnym tego kanału. To on zachęcił mnie do nagrywania. Coraz więcej. Coraz lepiej.

Marcin Osman był dla mnie przykładem, że można to zrobić. Filmy bardzo przydają mi się w przypadku kontaktów z klientami. Zamiast kolejnemu klientowi tłumaczyć pewne kwestie, zapraszam go do obejrzenia stosownego filmiku na dany temat. W ten sposób raz nagrany materiał służy wielu osobom, a ja nie muszę powtarzać kolejnej osobie tych samych kwestii.

Jak powstał kanał SukcesStudio na YouTube?
Jak powstał kanał SukcesStudio na YouTube?

Rozwój kanału SukcesStudio

Po części traktuje kanał SukcesStudio jako pewnego rodzaju eksperyment marketingowy. Całe życie do wielu rzeczy podchodziłem w ten sposób , że najpierw sam się uczę, a jak wiem już że umiem to – sprzedaje daną wiedzę lub jako usługę innym.

Tak samo jest w tym wypadku.

To, że opanowałem produkcję filmików wiem, że to potrafię zrobić. Teraz mogę już świadczyć usługę przygotowywania takich materiałów dla innych.

Sam kanał – cóż mam jeszcze sporo pomysłów które pewnie wdrożę. W ciągu kilku miesięcy dokonałem rzeczy wielkiej – przy minimalnym nakładzie finansowym uruchomiłem kanał na YouTube nagrałem ponad setkę filmików. To daje mi podstawy do tego by wdrożyć się w temat produkcji, przygotowania. Wiedza jest bezcenna.

Zapraszam do obejrzenia odcinka specjalnego, w którym pokazuje też trochę moich wpadek przy produkcji. Zobacz – myślę że warto:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]

Dodaj komentarz