Jakie tematy filmów powinna zamieszczać firma na swoim kanale YouTube?- FILM

Jakie tematy filmów powinna zamieszczać firma na swoim kanale YouTube

Jakie tematy filmów powinna zamieszczać firma na swoim kanale YouTube❓ Prowadząc już kilka kanałów dla różnych firm zdobyłem sporo doświadczenia co działa, a co nie koniecznie.

Jakie tematy filmów powinna zamieszczać firma na swoim kanale YouTube?

Tutaj dowiesz się jakie tematy jako firma należy poruszać, aby zainteresować swojego potencjalnego klienta. Podpowiem Ci jak mówić o swoim produkcie lub ofercie którą chcesz sprzedać.

Film –Jakie tematy filmów powinna zamieszczać firma na swoim kanale YouTube? – przede wszystkim możesz zobaczyć w serwisie YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=xSVn7UHkHNw lub też bezpośrednio tutaj na stronie poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.