Hosting WordPress – Jaki jest najlepszy – FILM

Hosting wordpress - jaki jest najlepszy

Hosting WordPress – Jaki jest najlepszy? Wybierając hosting dla WordPress, istnieje kilka kluczowych kryteriów, które powinny być brane pod uwagę, aby zapewnić odpowiednią wydajność, bezpieczeństwo i obsługę witryny. W tym filmie przedstawiam główne kryteria, które warto rozważyć:

HOSTING – co tu omawiam?

  • Wydajność serwera
  • Bezpieczeństwo
  • Obsługa techniczna
  • Skalowalność i elastyczność
  • Kompatybilność z aplikacjami
  • Cena i wartość

HOSTING – KOD RABATOWY

UWAGA Kod promocyjny dla klientów korzystających zakupu hostingu, domeny, certyfikatu w LH.pl https://www.lh.pl/ Rabat 20% na hosting z kodem: sukcesstudio

FILM

Film na ten temat możesz obejrzeć na ten temat na moim kanale klikając w link: https://youtu.be/qKrSbv9qR6Y?si=TG1GIdM0SJq6OU7y ale możesz też obejrzeć go bezpośrednio poniżej:


Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]