Co można poprawić w czasie kryzysu w sprzedaży, marketingu i obsłudze klienta? – FILM

Co można poprawić w czasie kryzysu w sprzedaży, marketingu i obsłudze klienta

Co można poprawić w czasie kryzysu w sprzedaży, marketingu i obsłudze klienta – W czasie kryzysu, zarówno sprzedaż, marketing, jak i obsługa klienta mogą napotykać na wyzwania. Jednak istnieje wiele sposobów na poprawę tych obszarów w trudnych czasach. W tym filmie przedstawiam kilka sugestii dla każdej z tych dziedzin.

O czym tu usłyszysz?

  • Sprzedaż – Skupienie na wartości
  • Dostosowanie oferty
  • Sprzedaż – Skoncentruj się na retencji
  • Marketing – Wykorzystaj media cyfrowe
  • Marketing – Angażuj klientów
  • Marketing – Monitoruj trendy
  • Obsługa klienta – Komunikacja i wsparcie
  • Obsługa klienta – Empatia i zrozumienie
  • Obsługa klienta – Rozwijaj obsługę online

Film ,,Co można poprawić w czasie kryzysu w sprzedaży, marketingu i obsłudze klienta? ” znajdziesz na moim kanale na YouTube klikając w link: FILM, możesz go obejrzeć również na stronie poniżej: https://youtu.be/XddS9N_5O9w

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]