Jak nie Facebook to co – wystąpienie na spotkaniu klubu Toastmasters – Film

Jak nie Facebook to co - wystąpienie na spotkaniu klubu Toastmasters

Jak nie Facebook to co – wystąpienie na spotkaniu klubu Toastmasters

Tym razem pokazuje ciemną stronę Facebooka. Dlaczego właśnie ten portal?

Z dwóch powodów:
1. Jest to najpopularniejsze medium społecznościowe w Polsce
2. Od kilku miesięcy weszły poważne zmiany które wywracają do góry nogami poprzednie możliwości firm na tym portalu.

Czym jest klub toastmasters?

Toastmasters International (TI) – międzynarodowa organizacja typu non-profit, której celem jest szerzenie umiejętności komunikacji, przemawiania (ang. speaking) i przewodzenia (ang. leadership). Organizacja wyewoluowała z pojedynczego klubu, założonego 22 października 1924 roku przez Ralpha C.

Toastmasters pozwoli Ci wykształcić umiejętności efektywnego komunikowania i rozwinąć zdolności przywódcze, które przydadzą się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Toastmasters stworzy możliwości, aby: Wykształcić pewność siebie niezbędną, by przemawiać przed publicznością Opanować sztukę efektywnej prezentacji.

Film ,,Jak nie Facebook to co” możesz obejrzeć na moim kanale YouTube: https://youtu.be/nVAYB1os4PA?si=F_KVMphv8ei_3PlR ale możesz go obejrzeć również bezpośredio poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]