Ile dzisiaj znaczy zarządzanie? – FILM

Ile dzisiaj znaczy zarządzanie - turkusowa organizacja - czy inne opcje - Damian Sobowiec - doradztwo gruntowe

Ile dzisiaj znaczy zarządzanie – turkusowa organizacja – czy inne opcje? Tym razem gościem wywiadu jest Damian Sobowiec. Mega wywiad z nietuzinkową osobą – szczególnie dla tych co chcę wznieść swą małą firmę na wyższy poziom.

Kim jest mój gość?

Damian Sobowiec z firmy Doradztwo Gruntowe – https://doradztwogruntowe.pl/ Manager zarządzania, odpowiedzialny za przepływ informacji w firmie, analizy terenów, optymalizacje wewnętrznych procesów w firmie. Przede wszystkim tworzy procedury, analizuje tereny, wyznacza nowe sektory działania i specjalizacje. Dodatkowo w roku 2017 angażuje się w projekty związane z inwestycjami na gruntach. Najczęściej są to tereny przeznaczone pod zabudowę szeregową, wielomieszkaniową oraz duże i małe farmy PV. Technik budownictwa, inżynier zarządzania, absolwent kierunku Inwestowania w Nieruchomości na uczelni ASBIRO.

Ile dzisiaj znaczy zarządzanie? O czym tu usłyszysz?

  • Eliyahu M. Goldratt
  • Firma produkcyjna bez magazynu? – to możliwe
  • Przenoszenie procesów z firm produkcyjnych do innych
  • Polska praktyka zarządzania
  • Wchodzi nowe pokolenie na rynek pracy
  • Na co zwracasz uwagę zatrudniając?
  • Onboarding
  • Jak właściwie działa Doradztwo Gruntowe
  • Czy obecnie jest kryzys w nieruchomościach?

Przede wszystkim ten film ,,Ile dzisiaj znaczy zarządzanie?” możesz obejrzeć na moim kanale na YouTube klikając w link: FILM lub bezpośrednio na stronie poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]