Gdy chcesz zaoszczędzić swój czas na dociekanie dlaczego nie działa to co robisz – proponuje audyt i konsultacje. Audyt tego co masz – (strona internetowa, sklep internetowy, media społecznościowe itp.) w tym momencie, oraz konsultacje co i jak możesz zmienić. Przy minimum formalności, zyskasz konkretną wiedzę, co należałoby zrobić, wprowadzić, wdrożyć, aby zwiększyć realny zysk.

Audyt

Przede wszystkim po tym jak dostanę od Ciebie informacje na temat Twoich poczynań do tej pory, dokonuje analizy tego co zastałem. Na tym etapie mogę mieć dodatkowe pytania doprecyzowujące informacje otrzymane i zastane. Używam kilku narzędzi informatycznych nie ingerując w to co zastałem. Na koniec audytu przygotowuje raport. Raport przesyłam do Ciebie jeszcze przed konsultacjami na maila podanego w formularzu. Wiem, że czasem potrzeba czasu by przeanalizować to co jest w raporcie dlatego przesyłam go przed konsultacjami jednak konsultacje powinny się odbyć w przeciągu kilku dni od momentu przekazania raportu.

Konsultacje, to często niewielka inwestycja w stosunku do osiągniętego zysku.

Konsultacje

Przede wszystkim konsultacje są wykonywane drogą telefoniczną, czasem też – za obopólną zgodą korzystam z narzędzi pozwalających przejąć Twój pulpit np. TeamViewer w celu pokazania na twoim komputerze niektórych rzeczy.

Czas trwania konsultacji to godzina zegarowa. Każda kolejna rozpoczęta godzina wymaga dodatkowej opłaty – opłata dodatkowa ustalana indywidualnie z klientem podczas konsultacji i jest to zwykle minimum 50% kosztu zakupionej konsultacji.

Audyt i konsultacje
Audyt i konsultacje

Finanse

Koszt konsultacji na ten moment to: 333zł.

Nie gwarantuję że taka cena będzie też jutro – jest ona uzależniona od ilości konsultacji jaka muszę wykonać i nie przewiduję by była niższa.

UWAGA – Od dokonanego zakupu przysługuje Ci zwrot jeśli ewidentnie to co dla Ciebie robię nie jest tym czego oczekujesz. W tym wypadku zwracam pieniądze na konto bez zbędnych dyskusji.

Procedura audytu – konsultacji

Poniżej przedstawiam procedurę realizacji audytu i konsultacji która zapewnia minimum formalności, a zarazem gwarantuje bezpieczeństwo.

1. Zakup

Dokonujesz zakupu – przekierowanie na portal 1koszyk.pl – opłacasz zamówienie.

Ważne - Przy zakupie musisz podać dane do faktury - nie jestem VAT-owcem więc nie wystawiam paragonów tylko faktury na firmę lub imienne. Fakturę odeślę w wersji elektronicznej na adres e-mail podany przy zakupie.

Link do zakupu:

Specjalistyczne usługi informatyczne – Audyt + 1 godzinna konsultacja telefoniczna

Bezpiecznych płatności dokonujesz za pośrednictwem DotPay S.A.

2. Przekazanie danych i informacji do audytu

Po zakupie i opłaceniu zamówienia – wypełniasz formularz podając linki do swoich mediów społecznościowych, strony itp. Wszystkiego tego co powinienem przejrzeć w ramach audytu.

3. Ustalenie dogodnego terminu konsultacji

Ustalamy dogodny moment na kontakt telefoniczny.

4. Konsultacje

Przeprowadzamy konsultacje.

5. Rozliczenie

Jeżeli jest wszystko OK. Wystawiam fakturę. Jeżeli nie jest OK. Konsultacje nie spełniły Twoich oczekiwań – zwrot pieniędzy.

Po konsultacjach

Podsumowując – celem audytu i konsultacji jest przekazanie Tobie informacji co warto zmienić i co warto wdrożyć. Ponieważ można pomóc tylko osobom które tego chcą, do Ciebie należy pierwszy krok. Dlatego też po tym jak przekażę Tobie informację co i jak poprawić od Ciebie będzie zależało czy chcesz takich zmian czy też nie.